İLETİŞİM


Şirket Ünvanı

Adres

Telefon

E-Mail

URL

ALUWALL LTD.
ANKARA-TURKEY
+90 532 211 4741 (Whatsapp)
info@aluwall.com
www.aluwall.com

Cortizo Solution Partner

MARKALARIMIZ

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

  AluGard

  İhtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, doğrama sistemleri ve demontable camlı ofis bölme sistemlerinin tamamında gerçekleştirilebilmektedir.
  Bu uygulamalar mimari gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olup, diğer tüm dekorasyon malzemeleri ile kolay ve problemsiz birleşim sağlar.

  AluMed

  Hastaneler, laboratuarlar, klinikler, eczaneler, mutfaklar, gıda depolama alanları, mutfaklar, okullar ve birçok kamusal alanda endüstriyel çözümler sunmaktadır.
  Eşsiz darbe mukavemetli kolay temizlenebilen malzeme özellikleri ile hijyenin ve fonksiyonelliğin önemli olduğu alanlarda medikal dolap, tezgah ve tamamlayıcı sistemlerle alternatifler sunmaktadır.

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.