KARİYER


YAPI MARKET, birçok pazarda belirlenen hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımına büyük önem vermektedir. Bu gücün en verimli şekilde kullanımını sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş insan kaynakları uygulamalarını yürütür.

İşe göre doğru insana pozisyon sağlamak, performans ve kişisel yetkinliklere göre ücret politikasına bağlı kalmak, başarıya göre değerlendirme yapmak ve herkese eşit fırsat sunmak; insan kaynakları politikamızın ilkelerindendir.

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründe öncü konumdadır. Sahip olduğu tecrübe ve referanslarıyla uluslararası pazarlarda faaliyet göstermektedir. Ekipte yer alan çalışanlarına üst düzey bir bilgi birikimi ve sektörde ayrıcalık sunmaktadır.

İş başvuruları, şirketimiz gizlilik politikaları dahilinde gerçekleştirilmektedir.

İş Başvuru Formunu Doldurmak İçin Tıklayın
Resimli özgeçmişinizi ik@aluwall.com adresine gönderebilirsiniz.

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.