İç Mekan Sistemler


İç Mekan Bölme Sistemleri
Modern çalışma alanları oluşturmak veya yapıların ihtiyaca yönelik kullanılmasını sağlamak için çeşitli iç mekan bölme sistemleri geliştirilmiştir...

» Güvenlik amaçlı demontable bölme duvar sistemleri
» Ofis bölme sistemleri
» İç mekan duvar kaplamaları

Güvenlik amaçlı demontable bölme duvar sistemleri, cam arasında hafif metal elemanlarla yatay veya dikey estetik beriyerlerin uygulanabilir olmasının yanı sıra, kurşuna dayanıklı camlı bölme duvar sistemleri de yapmak mümkündür. Gizlilik gerektiren fakat doğal ışık ihtiyacı da olan projelerde, cam panellerin transparan özelliği gerektiği kadar azaltılarak sistemin tamamlanmasının yanı sıra, ses geçirgenlik değerleri de kontrol altına alınabilir.
Demontable bölme duvarlar, yükseklik ve modülasyon sınırlaması olmadan, gerektiğinde camlı veya diğer dekoratif paneller ile bitiş sağlanabilen foksiyonel bölme duvarlardır.
Hafif metal strüktürel taşıyıcı sistemlerden oluşmuş bölme duvarlar ve iç mekan duvar kaplamaları her türlü fonlsiyonel ve ergonomik gereksinimlerinizi karşılamanın yanı sıra; esnek yapısı sayesinde diğer mimari elemanlarla sorunsuz uyum sağlayacak şekilde çözülmüştür.
İç Mekan Bölme Sistemleri Broşürünü İndirin.

yukarı
Cortizo Solution Partner

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.