Kalite Kontrol


YAPI MARKET, hafif metal yapı elamanları, farklı cam kombinasyonları ve diğer cephe kaplama sistemleriyle sektörde yarattığı kalite ve teknoloji birikimiyle, endüstriyel ve doğal ürünlerle imal edilmiş cephe kaplama malzemeleri, alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik giydirme cepheler, kapılar, pencereler, çatı ışıklıkları, giriş markizleri, kurşuna ve patlamaya dayanıklı doğrama ve cephe sistemleri ve iç mekân bölmelerinin imalat ve yerinde uygulama taahhütlerini gerçekleştirmektedir. Farklı üretim tesislerinde medikal sistemlere yönelik çözümler sunmaktadır. Ayrıca güneş enerjisi kullanımını dış cepheye adapte eden fotovoltaik teknolojisi gibi yeni yapı enstrümanlarını da kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm üretim prosesi uluslararası normlarda ve bu yönde alınmış belgelerle gerçekleşmektedir. Tasarım aşamasından başlayan süreç, işverene gerekli garanti sertifikasyonlarının verilmesiyle son bulmaktadır. Şirketimiz yaptığı tüm uygulamaları ve bu uygulamalarda kullanılan ürünleri gerekli yetkilendirme belgeleriyle gerçekleştirmektedir. Şirketimizin faaliyet gösterdiği coğrafyalar da bu kaliteyi destekler niteliktedir.

Yapı sektöründe mimari proje sürecinde oluşturulmuş dış cephe tasarımının gerçekleştirilebilmesi için gerekli altyapıyı oluşturan statik hesaplamalardan, uygulamada kullanılacak ürün ve yöntemlerin teknik spesifikasyonlarına dek, projelerin tüm basamaklarında, kurumsal ve teknik gücü yüksek doğru çözüm ortaklarına duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Aluwall, tüm bu süreçte sizlere uluslararası bir çözüm ortaklığı teklif etmektedir.

yukarı
Cortizo Solution Partner

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.