Vizyon Strateji


Şirketimiz, farklı kıta pazarlarında sonuca ulaşan referanslarının verdiği güç ile ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi çözümler üretmektedir.

Bugün sahip olduğumuz en büyük sermaye, kıtalararası geniş coğrafyalarda inşa edilen ortak memnuniyet ve başarı öykümüzün yarattığı kurumsal kültürümüzdür. Bu kültürden güven alarak, bina dış kabuklarında gelişen ve yenilenen ürün ve yöntemler için teknolojik ve kurumsal yatırımlarını her geçen gün ileriye taşıyan firmamızın hedefi, yeni projeleri çözüme kavuşturarak, başarı ve güven öyküsünü zenginleştirmektir.

Şirketimiz, sektöründeki konumunu en üst seviyede tutarak bağlı bulunduğu sanayiyi uluslararası pazarlarda temsil etmeyi ve ülke ekonomisine fayda sağlamayı ilke edinmiştir. Üstlenmiş olduğu taahhütleri koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmak ve buna paralel lojistik destek hizmeti sağlamak, global ölçekli liderlik stratejisinin çıkış noktasıdır.

» Proje mimarisi ve inşaat özelliklerini dikkate alan bir yaklaşımla, tüm teknik verileri karşılayarak oluşturulan teklifler.
» Uluslararası akreditasyonları sağlanmış test sertifikasyonlarına sahip, yapıya özgü sistem çözümleri.
» İş tesliminde ve montajda gerekli garantileri sağlayacak bir üretim prosesi.
» Kayıtlara alınmış ve gerekli korumaları sağlanmış bir lojistik hizmeti.
» Ürünün ve yapının şartlarına uygun olarak, taahhüt edilen proseslere uygun gerçekleşen montaj.
» Gerekli garanti şartlarını taşıyan ürünler ile yapılan hizmetlerin işverene sunulması.

yukarı
Cortizo Solution Partner

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.