Şirket Profili


YAPI MARKET San. Tic. Ltd. Şti.1993 yılında Ankara'da kurularak iç ve dış cephe kaplama sistemlerinde faaliyetine başlamış olan, ve bugün kalite yönetim sistemi uygulayan kurumsal kimliği, teknolojik yatırımları ve uzman kadrosuyla konusunda dünya pazarında hizmet veren bir kuruluştur. Şirketimiz, tüm bu faaliyetlerini kendi markası olan Aluwall ile müşterilerine sunmaktadır.

ALUWALLAynı zamanda, alüminyum sistemlerinde lider olan REYNAERS ve ALUMİL, noktasal destekli camlı sistemlerde tercih edilen DORMA, kompakt laminant cephe sistemlerinde yaygın olarak kullanılan ARPA gibi yurtdışından öncü sistem üreticilerinin temsilciliğini ve kurşuna ve patlamaya dayanıklı doğrama ve cephe sistemlerinin lider üreticisi WindowGard Ortadoğu distribütörlüğünü ve kompozit panel uygulamalarında ALPOLIC bayiiliğini üstlenmektedir.

ALUWALL Hafif metal yapı elamanları, farklı cam kombinasyonları ve diğer cephe kaplama sistemleriyle sektörde yarattığı kalite ve teknoloji birikimiyle, endüstriyel ve doğal ürünlerle imal edilmiş cephe kaplama malzemeleri, alüminyum strüktürlü camlı giydirme cepheler, kapılar, pencereler, çatı ışıklıkları, giriş markizleri, kurşuna ve patlamaya dayanıklı doğrama ve cephe sistemleri ve iç mekân bölmelerinin imalat ve yerinde uygulama taahhütlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca güneş enerjisi kullanımını dış cepheye adapte eden fotovoltaik teknolojisi gibi yeni yapı enstrümanlarını da kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız; Almanya, Makedonya, Slovenya, Ukrayna, Polonya, Romanya, Yunanistan, Arnavutluk, Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kosava, Tacikistan, Afganistan Kazakhistan, Katar, Suriye, Irak, Kıbrıs, Mısır, Libya, Somali, Arjantin, Küba, Brezilya pazarlarında sonuca ulaşan referanslarının verdiği güç ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek yeniliklerle, projelerinize uygun çözümler üretmektedir.
Bugün sahip olduğumuz en büyük sermaye, kıtalararası geniş coğrafyalarda inşa edilen ortak memnuniyet ve başarı öykümüzün yarattığı kurumsal kültürümüzdür. Bu kültürden güven alarak, bina dış kabuklarında gelişen ve yenilenen ürün ve yöntemler için teknolojik ve kurumsal yatırımlarını her geçen gün ileriye taşıyan firmamızın hedefi, yeni projeleri çözüme kavuşturarak, başarı ve güven öyküsünü zenginleştirmektir.
yukarı

Cortizo Solution Partner

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.