Medikal Sistemler


Medikal Dolap ve Tezgahlar
Medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçenekler sunmaktadır. Çalışma ortamında istenen maksimum hijyen, güvenlik, ergonomi ve konforlu alanlar için özel üretimler yapılmaktadır.
Çalışma alanına özel yapılan üretimler sayesinde sorunsuz bitişler ve birbiriyle uyumlu ekipmanlar alumed markasıyla sunulmaktadır. Kullanım amacına yönelik yapılan modülasyon, ölçülendirme ve renklerle amaca uygun tasarlanmış çalışma alanları, beraberinde pozitif yönde iş verimliliği getirmektedir. Medikal Dolap ve Tezgahlar Broşürünü İndirin. Medikal Ekipman Proje Örnekleri Broşürünü İndirin.

Anti Mikrobiyel Kaplama Çözümleri
Biocote tarafından sağlanan koruma özelliği sayesinde, paneller temizliğin yüksek önem taşıdığı sektörlerde kullanılmaktadır. Biocote geniş spektrumda mikrop, bakteri, küf ve mantarların gelişimini 24 saat boyunca engelleyerek Aluwall'ın sağlam ve dayanıklı vinil boyalı yüzeylerine uyum sağlar. Aluwall kompozit paneller çok sert olup, profil sistemiyle birlikte kullanıldığında sağlam ve darbelere dayanıklı pürüzsüz yüzeyler oluşturmaktadır.

» Eşsiz darbe mukavemeti
» Kanıtlanmış; sürekli mikrop, bakteri, küf ve mantar gelişimini durdurma özelliği
» Kanıtlanmış gümüş iyon teknolojisi
» Kolay temizlenebilme özelliği
» Class 1 BS476 Part7
» Class 0 BS476 Part6
» M1 Yanma performansı test raporları Antibakteriyel Paneller Broşürünü İndirin.

yukarı
Cortizo Solution Partner

Markalarımız

Trade Official Registired trademarks of Yapı Market

Tıklayın

Yapı Market

  Aluwallexterior

  Aluwall Exterior Sistemler, dış cephe kaplamalarında kullandığımız ticari ürünümüzdür.
  İklim kontrolü ve konfor avantajlarının beraberinde getirdiği mimari farklılık dikkate alındığında, projeniz için gereksinimlerinize cevap verebilecek uygun çözümleri Aluwall Exterior Sistemler ile bulabileceksiniz.

Yapı Market

  Aluwallint

  Aluwall interior sistemler, ofis bölme sistemleri, bölücü duvarlar ve duvar kaplama sistemlerinin kullanıldığı ticari üründür. Prestijli, güvenli, konforlu ve özgün çalışma ortamlarına duyulan istekler Aluwall Interior ile karşılanmaktadır.

Yapı Market

  AluGard

  Alugard, ihtiyaca göre belirlenmiş balistik mukavemet sayesinde uygun zırh çeliği ve cam kombinasyonu uygulamaları; dış cephe sistemleri, kapı ve pencere sistemleri, vezne bankoları veya demontable camlı ofis bölmelerinin tamamında uygulanan ürünlerin sunulduğu markadır. Yine patlamaya karşı dayanımlı sistemler ve çelik örgü sistemleri ürün skalasında bulunmaktadır.

Yapı Market

  AluMed

  Alumed, medikal dolap ve laboratuar çalışma tezgahları, kimya, biyoloji ve farklı birçok endüstriyel alanda sınırsız seçeneklerin sunulduğu ticari markadır.

Yapı Market

  AluEnergy

  Güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler ihtiyaç duyulan enerji problemine iddialı çözümler sunmaktadır.
  Fosil kaynaklardaki olumsuz şartlar talep edilen enerji gereksinmesine karşılık verememekte ve farklı kaynakların kullanımını zorunlu kılmaktadır.
  Fotovoltaik sistemlerle donatılmış yapıların değeri her geçen gün artmaktadır. Aluenergy, ihtiyaç duyulan güneş enerji sistemleri çözümleri sunar.